Iskolánk tanulói bizonyították rátermettségüket, hogy a foci futsal ágában is jeleskedni tudnak. A városi első helyezés után az intézményünket képviselő csapat megnyerte a Megyei Diákolimpiát is. Ezzel belépőt váltottak az Országos Döntőre, amit a közeljövőben Zalaegerszegen rendeznek majd meg.
Szép volt fiúk! Gratulálunk!
Lezajlott a körzeti-városi Futsal Diákolimpia. Mint minden évben, a "Munkácsy" csapata is részt vett a megmérettetésen. A siker dicséretes volt, megnyertük a tornát. Ezzel megszereztük a jogot, hogy a Megyei Diákolimpián induljunk, amit Balatonfüreden rendeznek meg.
A csapat tagjai:
Svecz Boldizsár, Borbély Kevin, Horváth Márk, Horváth Gábor, Bolla Alex, Tóth Barnabás, Hauser Bálint, Körmöndi Dániel, Csányi Brendon és Stumpf Máté.
Gratulálunk!
A közelmúltban lezajlott a Városi - és Körzeti, valamint a Megyei Asztalitenisz Diákolimpia.
A városi versenyről minden tanulónk továbbjutott a megyei döntőbe és kiváló eredményeket értek el.
Áldozó Rebekának pedig az országos döntőben is szoríthatunk.
Eredmények:
Városi – és Körzeti Döntő
I-II. korcsoport
Császár Júlia 3.hely
Áldozó Rebeka 1.hely
Császár Tamás 1.hely
III-IV. korcsoport
Oláh Levente 1.hely
Megyei Döntő
I-II. korcsoport
Áldozó Rebeka 1.hely
Császár Tamás 4.hely
III-IV. korcsoport
Oláh Levente 5.hely
Gratulálunk!
Csapattagok:
Megyeri Mátyás 8.t, Borbély Kevin 8.t, Svecz Boldizsár 8.t, Mógor Kevin 8.t, Pados Dávid 8.a, Csányi Brendon 8.a, Molnár Marcell 7.t
Gratulálunk az első helyezéshez!
2016. október 1-én került megrendezésre az Országos Cselgáncs Bajnokság.
Piriti Rebeka 6.n osztályos tanulónk 5. helyezést ért el.
Gratulálunk!
2016. február 4-én került megrendezésre a Városi és Körzeti Úszó Diákolimpia. Sok kiváló eredményünkkel, az iskolák közötti pontverseny második helyén végeztünk.
Eredményeink:
I. kcs. fiú 50m gyorsúszás
Csizmadia Máté 4.hely
I. kcs. fiú 50m mellúszás
Csizmadia Máté 2.hely
Nagy László 3.hely
I. kcs. fiú 50m hátúszás
Nagy László 4.hely
II. kcs. fiú 50m gyorsúszás
Szautner Péter 4.hely
Giczi Gábor 6.hely
Stumpf Dániel 9.hely
Tóth Máté 10.hely
II. kcs. lány 50m gyorsúszás
Szautner Flóra 5.hely
Szalai Kata 8.hely
II. kcs. fiú 50m mellúszás
Oláh Levente 2.hely
Cséber Richárd 4.hely
Giczi Gábor 5.hely
II. kcs. lány 50m mellúszás
Szautner Flóra 4.hely
Dávid Eszter 7.hely
II. kcs. fiú 50m hátúszás
Oláh Levente 2.hely
Szautner Péter 5.hely
Cséber Richárd 6.hely
Katona Bence 8.hely
Maradics Máté 9.hely
II. kcs. lány 50m hátúszás
Vági Dorina 4.hely
Dávid Eszter 6.hely
Szalai Kata 8.hely
III. kcs. lány 100m gyorsúszás
Hidrik Fanni 4.hely
III. kcs. fiú 100m hátúszás
Hamza Gábor 3.hely
IV. kcs. fiú 100m mellúszás
Balogh Márkó 2.hely
Váltók:
II. kcs. fiú 4x50m gyorsváltó 2.hely
II. kcs. lány 4x50m gyorsváltó 2.hely
III. kcs. fiú 4x50m gyorsváltó 3.hely
III. kcs. lány 4x50m gyorsváltó 2.hely
IV. kcs. fiú 4x50m gyorsváltó 1.hely
IV. kcs. lány 4x50m gyorsváltó 2.hely
Helyezések:
1. 2.a osztály
2. 2.n osztály
3. 2.b osztály
Oláh Levente 5. n osztályos tanuló a következő eredményeket érte el az asztalitenisz Diákolimpián:
Városi forduló 1. helyezés
Megyei forduló 4. helyezés
Gratulálunk!
2014. május 14-én került megrendezésre iskolánkban a már hagyománnyá vált Házi Tornaverseny. 37 tornászunk mutatta be gyakorlatát a nagyszámú nézőközönség előtt.
Eredmények:
I-II. korcsoport lány:
1.hely: Farkas Jázmin (3.n)
2.hely: Böröczky Veronika (3.a-t)
3.hely: Császár Luca (3.a-t)
I. korcsoport fiú:
1.hely: Balogh Áron (2.a)
2.hely: Füredi Dávid (2.a)
3.hely: Füredi Dominik (2.a)
II. korcsoport fiú:
1.hely: Csillak Péter (4.n)
2.hely: Giczi Gábor (3.n)
3.hely: Császár Tamás (3.n)
III-IV. korcsoport lány:
1.hely: Szalai Réka (7.n)
2.hely: Ernhofer Dorina (5.t)
3.hely: Erdős Bogárka (6.n)
III-IV. korcsoport fiú:
1.hely: Bódai Martin (8.t)
2.hely: Balogh Bálint (8.n)
3.hely: Horváth Levente (7.t)
2014. október 17-én, a PSE atlétika szakosztálya terematlétika versenyt rendezett, az általános iskolák 2004-ben született tanulói számára.
A játékos sorverseny valamennyi versenyszámát megnyerve, csapatunk a dobogó legfelső fokára álhatott.
Csapattagok:
Tóth Réka (5.n)
Vörösvári Máté (5.n)
Flórián Rebeka (4.n)
Csillak Péter (4.n)
Karácsony Kristóf (4.n)
Bokodi Péter (4.t)
Füredi Dániel (4.t)
Ifjúsági kispályás labdarúgó kupa:
I. hely Munkácsy csapata
2014. május 12-én, városi versenyről továbbjutott tanulóink vehettek részt az Atlétika Diákolimpia Megyei döntőjén, Veszprémben.
Iskolánkat III-IV. korcsoportban egyéni számokban induló tanulóink, II. korcsoportban pedig lány és fiú többpróba-csapatunk a képviselhette.
Eredmények:
IV. korcsoport
1. helyezés Pődör Patrícia 100m
4. helyezés Pődör Patrícia kislabdahajítás
1. helyezés Sztupák Laura 1500m
III. korcsoport
1. helyezés VidaBarbara magasugrás
4. helyezés Áldozó Botond 600m
II. korcsoport fiú-lány
7. helyezés
Többpróba leány csapatverseny: VII. helyezés
csapattagok: Flórián Rebeka 3.n
Tóth Réka 4.n
Szegedi Boglárka 4.n
Ernhofer Dorina 4.t
Horváth Virág 5.t
Kőrös Fanni 5.t
Többpróba fiú csapatverseny: VII. helyezés
csapattagok: Vörösvári Máté 4.n
Antal Horák Ferenc 4.t
Benedek Márk 4.t
Dreisziger Áron 4.t
Hauser Bálint 4.t
Körmöndi Dániel 4.t
Pődör Patrícia, Vida Barbara és Áldozó Botond továbbjutottak az országos döntőre.
Gratulálunk!
A II. Bakony Kupa judo versenyén iskolánk tanulói közül hárman kiemelkedő sikert értek el.
Tóth Réka 4. n -1. helyezett
Piriti Rebeka 3. n - 3. helyezett
Tóth Máté 1. n - 1. helyezett
Gratulálunk, további sok sikert kívánunk!
Eredmények:
2. korcsoport 7. helyezés
3. korcsoport 2. helyezés
Gratulálunk!
IV. korcsoport egyéni
1. hely 100m futás Pődör Patrícia
1. hely 1500m futás Sztupák Laura
2. hely Magasugrás Nyulas Gyöngyvér
3. hely Magasugrás Horváth Réka
Országos kalapácsvető csapatbajnokság csapattagok:
Rózsás Ferenc
Király Norbert
Eredmények:
1. korcsoport 2. helyezés
2. korcsoport 1. helyezés
3. korcsoport 1. helyezés
Gratulálunk!
A megyei versenyen a 6. osztályos fiúk csapata 3. helyezést ért el.
Gratulálunk!
|
|||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
H | K | Sz | Cs | P | Sz | V | |||
01 | 02 | 03 | |||||||
04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | |||
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | |||
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | |||
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | |||